Changzhou speed reducer machine Co., Ltd
 • Home>
 • Changzhou speed reducer machine Co., Ltd
 • Szczegóły firmy
  Rodzaj działalności: Producent
  Importer
  Eksporter
  Sprzedawca
  Rynek Główny: Ameryka Północna
  Ameryka Południowa
  Zachodnia Europa
  Wschodnia Europa
  Azji wschodniej
  Azja Południowo-Wschodnia
  Bliski Wschód
  Afryka
  Oceania
  Na calym swiecie
  marki: DFSPEED
  Ilość pracowników: 100~300Ludzie
  Coroczne wyprzedaże: US$ 10000000 - US$ 60000000
  Rok założenia: 1998
  pc Export: 80% - 90%
  Opis Firmy
  Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. (fabryka ta nazywała się fabryka mechaników redukujących prędkość wschodnią), została założona w 1997 roku w mieście chińskiej maszyny redukującej prędkość. Aby sprostać wymaganiom klientów i własnym potrzebom rozwojowym, w 2017 r. Założyliśmy kolejną firmę w Jiangsu, zwaną Changzhou Speed ​​Reductioner Co., Ltd. Nowa firma zajmowała 20 akrów, aby nasi klienci mogli świadczyć bardziej doskonałe usługi za granicą. Specjalizujemy się w produkcji reduktorów i zaworów obrotowych śluzy, obecnie zatrudnia 59 osób (w tym inżynierii i personelu technicznego 15 osób, 8 pracowników kontroli jakości), mają pewną konstrukcję, zdolność do produkcji precyzyjnej. Nasza firma eastablishied zapewnienia jakości system od projektowania, opracowywania, produkcji, instalacji i serwisu, Wykonywanie "pierwszej jakości, prestiż jest najwyższy", nasze produkty zostały wywiezione do Anglii, Korei, Arabii Saudyjskiej i zyskały dobrą reputację wśród naszych klientów. Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Factory Polityka zarządzania: W mojej firmie wysoka jakość, wysoka wydajność, wysoki poziom usług i rozsądna polityka cenowa Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Wyposażenie Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Zapasy Reduktor jest niezależnym komponentem składającym się z przekładni zębatej, napędu ślimakowego i przekładni ślimakowej zamkniętej w sztywnej obudowie. Jest często używany jako przekładnia opóźniająca między oryginalną i działającą maszyną. Odpowiednia prędkość i moment obrotowy między napędem głównym a pracującą maszyną lub siłownikiem są szeroko stosowane w nowoczesnych maszynach. Jest również znany jako zawór obrotowy, blokada powietrzna, zrzut typu gwiazda i tak dalej. Składa się z kilku wirników łopat, skorupy, uszczelki, reduktora, silnika i tak dalej. Gdy materiał górnego silosu zostanie zrzucony na wagę, wypełnia się przestrzeń łopaty wirnika i obraca się z ostrzem do dolnego wylotu. Może być dostarczany w sposób ciągły (bez obciążenia). Wentylator zamykający może odgrywać rolę zamykania powietrza i blokowania gazu w pneumatycznym systemie przenoszenia. Dzięki małemu obrotowi wirnika i niewielkiemu odstępowi między wirnikiem a wewnętrznym wgłębieniem płaszcza, skutecznie zapobiega się przepływowi gazu i zapewniona jest stabilność ciśnienia w układzie oraz normalne odprowadzanie materiału. Jest to zatem ważna część transportu gazu pod wysokim ciśnieniem w stanie kontrolnym. Wentylator wyłączający służy jako wyładowarka do bunkra w systemie gromadzenia materiału. Jest szczególnie odpowiedni do oddzielania proszku od małych cząstek w procesie ssania dodatniego i ujemnego. Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. --Cuotomer Visit Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Certyfikacja SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!!
  Orzecznictwo
  Standard:营业执照
  Numer:320483000201711170090
  Data wydania :2017-11-17
  Data wygaśnięcia :2047-11-17
  Zakres / piecyk:减速机,塑料制品(除医用塑料制品),机械零部件,关风机,阀门的制造,加工,销售;自营和代理各类商品及技术的进出口业务,但国家限定企业经营或禁止进出口的商品及技术除外。(依法须经批准的项目,经相关部门批准后方可开展经营活动)
  Wydane przez :常州市武进区行政审批局
  Standard:营业执照2
  Numer:320483000201711170090
  Data wydania :2017-11-17
  Data wygaśnięcia :2047-11-17
  Zakres / piecyk:减速机,塑料制品(除医用塑料制品),机械零部件,关风机,阀门的制造,加工,销售;自营和代理各类商品及技术的进出口业务,但国家限定企业经营或禁止进出口的商品及技术除外。(依法须经批准的项目,经相关部门批准后方可开展经营活动)
  Wydane przez :常州市武进区行政审批局
  Zadzwoń
  Formularz kontaktowy
  Skontaktuj się z nami